Jesteś tutaj:---Aukcja WOŚP, złoty numer PLAY + GOLD
Aukcja WOŚP, złoty numer PLAY + GOLD2014-01-04T17:39:03+01:00

Start Forum Rynek Wydarzenia Aukcja WOŚP, złoty numer PLAY + GOLD

Viewing 9 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Finał WOŚP zbliża się do nas wielkimi krokami. Jak co roku Play wystawia na aukcje złote numery – tym razem numer 570 100 500. Na aukcji można także ze złotem numerem zdobyć HTC ONE z limitowanej edycji GOLD.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Aukcja WOŚP, złoty numer PLAY + GOLD

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

Htc spoko,ale numer do bani ,nie mogli dac np 570570570 lub 570580590 570571572 ?

• Anonymous
      Guest

@kriss, jaka sieć taki numer

• Anonymous
      Guest

Numer nawet nie stał koło złotego… Co za porażka!!!

• Anonymous
      Guest

Play widać nie wie co to złoty numer. Żenada ale coż taka to już sieć z przydomkiem żenada.
      Ostatnio nawet kabaret, nie podam nazwy, bo znany zrobił skecz, gdzie śmieją się z Play i ich zasięgu 🙂 Widać, że nie tylko my na forach znamy super sieć 4G LTE 😀 W pewnych środowiskach zwyczajnie obciachem jest mieć telefon u tego operatora

• Anonymous
      Guest

[quote] W pewnych środowiskach zwyczajnie obciachem jest mieć telefon u tego operatora [/quote]
      To pewne środowisko to może cyganeria skupiona wokół Wąchocka (pozdrowienia dla mieszkańców tego miasta)???

• Anonymous
      Guest

Porażka Play !!!.Ja w tym roku nie dam ani grosza na WOŚP 🙂 , 10lat dawałem im do puszki ,co roku ,teraz uważam że to państwo polskie powinno finansować dobry jakościowo sprzęt medyczny !!!-a nie ludzie !!!- w końcu na co idą moje i innych osób podatki !!!

• Anonymous
      Guest

to jest złoty numer? a więc mój 5XX123334 to też złoty? taki się trafił starter za darmo.. ale na poważnie to numer jak każdy inny. nic specjalnego.. jedynie co tam jest złotego to ten cały htc ale to też tylko telefon.. jedyne co można powiedzieć na plus to to, ze cos dali choć też się nie wysilili ponieważ maja niezłą reklamę..

• Rork
      Member
      Liczba postów: 138

Przypominam, że koszt zbiórki (czas antenowy w tv, organizowane koncerty, praca służb, etc) jest porównywalny ze zebranymi funduszami. Zatem WOŚP to przede wszystkim jedne wielkie szoł.

• Anonymous
      Guest

ZGADZAM SIĘ Z POSTEM KTÓRY PISZE ŻE TO PAŃSTWO POWINNO FUNDOWAĆ SŁUŻBIE ZDROWIA (NFZ) wysokiej jakości sprzęt medyczny !!!:-) , a nie zwykli ludzie !.
      A tak przy okazji to ile jest w Polsce zatrudnionych urzędników państwowych 500- 600 tysięcy !!!!, ile jest korupcji w rządzie peło i psl !!!

Viewing 9 reply threads
Reply To: Aukcja WOŚP, złoty numer PLAY + GOLD
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile