Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Aktualne cenniki telefonów w Play

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z dniem 13 grudnia br. w Play uaktualnił cenniki telefonów komórkowych. Z cenników sieci zniknęło kilka modelów telefonów uwzględniono także telefony o ograniczonej dostępności. W ofercie pojawił się także Cennik telefonów w promocji Telefony na deser.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Powiem szczerze że nic ciekawego cenowo, choć nie jest tak źle jak niedawno. Play się rozwija i bardzo dobrze ale i tak czekam co wprowadzi t-mobile w erze mam nadzieje że dużo nowych telefonów w dobrej cenie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      cena za lojalnosc i doladowania 50pln wiekszosci sie chyba oplacily..play wyczysci magazyny i od nowego roku skoncza sie dobre promocje.jeszcze jak Nowator sprzeda netie i p4 to wogole sie skończą dobre czasy w play..skoro gsm900/3g czeka intensywna rozbudowa to wiadmomo ze obetną najlepsze warunki.ciekawe kto wezmie p4?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Myślałem że lepiej będzie. W sumie trzeba by się dokopać do newsa o wprowadzeniu promocji, mi sie wydaję, że ciekawsze warunki oferowali czy raczej – obiecywali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      otóz to cinek,napisali to co jest:ze ceny fonów beda takie jak na zkonczenie fionu na deser.i są

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      każdy interpretuje wszystko na swój sposób i może się okazać, że parę osób się mocno rozczaruje zresztą nie pierwszy raz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Znajac zycie polowa telefonow jest niedostepna :/ takze nie wiem jak to bedzie. Czy sa teraz dobre czasy w Play, nie wiem, mnie osobiscie nie ciagnie do Play, nie wiem moze glownie przez to ze korzystam bardzo czesto jezdzac po Polsce netu mobilnego a Play nie oferuje takiego, raczej internet mobilny w duzych miastach. Bo jednak maja biale plamy i to dosyc spore

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Play stara się tuszować swoje słabe strony niby tanimi połączeniami,które jednak bo bliższym przyjrzeniu nie są wcale takie tanie,bo konkurencja wbrew pozorom nie śpi

Viewing 7 reply threads
Reply To: Aktualne cenniki telefonów w Play
Your information: