Start Forum Sprzęt Android Aktualizacja Hammer AXE LTE do Android 6.0 Marshmallow

Viewing 27 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Aktualizacja Hammer AXE LTE do Android 6.0 Marshmallow

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      [quote] Aby zaktualizować swój model myPhone Hammer AXE LTE należy dostarczyć sprawne technicznie urządzenie bezpośrednio do serwisu myPhone we Wrocławiu oraz być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji „Rejestracja myPhone”.[/quote]

      Żarty jakieś? Nie mało, że 6.0 nie jest najnowszą wersją systemu to jeszcze takie cyrki?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Przecież to paranoja – mieszkaniec np Suwałk ma dymać do Wrocławia ???? A może wysyłać telefon na SWÓJ KOSZT !? Czy jest jeszcze drugi producent tak lekcewący swoich klientów ??? Proponuję antyNobla za tak idiotyczny pomysł .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Niby aktualizacja jest, ale praktycznie dostępna dla nielicznych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      to jest jakas tragedia

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      N I E B Y W A L E! myPhone’owi wydarzyla sie aktualizacja i to w jakim wielkim stylu! :] Wlasciciele Hammer AXE LTE kupujcie bilety TLK do Wroclawia! Tak na serio, lepsze to niz nic …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Nie ma aktualizacji źle… jest jeszcze gorzej… Polak zawsze znajdzie problem xD Ja mam niedaleko to się przejadę, przecież nikt nikogo nie zmusza do aktualizacji, w sumie KitKat stabilny jest, nie narzekam, też mógłby zostać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Na stronie producenta nic o nowej aktualizacji. Najnowsze aktualności z…połowy 2015 roku 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      w sumie mogę się przejechać, będę miał powód do zrobienia wycieczki po Wrocławiu 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Tak i czytałem jeszcze, że 14 dni oczekiwania na telefon i nie masz w tym czasie pewności co się dzieję z twoim telefonem. Chore. Przypominam, że Hammer AXE LTe był niejako flagowcem myphona. Nie polecam tej firmy.

    • Jo
      Member
      Liczba postów: 290

      Plus za doładowanie telefonu rozdaje bilety do kina, to może by tak MyPhon rozdawał bilety na pendolino do Wrocławia ?? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Aktualizacja może i by była zautomatyzowana jednak w takim wypadku nie było by sensu wprowadzać na rynek nowego urządzenia jakim jest MyPhone hammer axe m lte. Różni się bodajże do wersji axe lte (bez m) tylko tym iż posiada android 6.0. Cóż to wiele wyjaśnia. Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Witam. Podajcie chociaż link do pobrania softu z andkiem 6.0 wgram go bez problemu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Ale pomysł do Wrocławia mega szok ,i jak tu być zadowolonym klientem straszna porażka ,szkoda ze nie odesłać do chin co za różnica 14 czy 30 dni ,zawsze mamy w kieszenie drugiego hammera

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Telefon można odesłać do Wrocławia na swój koszt w obie strony. Jak mnie poinformowała pani z serwisu mają na to 7 dni roboczych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      To jakaś paranoja, Najwyraźniej świetna firma myphone ma wszystkich wiadomo gdzie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Kilka dni temu otrzymałem z powrotem Hamerka z serwisu po aktualizacji systemu i wymianie jakiejś tam pierdoły na gwarancji. Naprawa trwała zaledwie jeden dzień i zaraz miałem go z powrotem.
      Jeśli chodzi o samego Androida to zmiany są, ale czy na lepsze? Nie mam żadnych uwag co do jego prędkości czy stabilności. W końcu mogę na swojej ulubionej aplikacji meneger plików przenosić i usuwać dane. Po przypisaniu aplikacji do przycisku PTT nie zostaje ona uruchamiana (w moim przypadku to latarka), poprzednio nie było takiego problemu. Nie działa również dostosowanie jasności wyświetlacza do oświetlenia, w poprzedniej wersji również ta opcja działała prawidłowo.
      To na razie tyle co rzuciło mi się w oczy, ale jakby nie było to i tak nie pozbędę się tego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Rozmawiałem z infolinia.

      1. Wysyłka do serwisu na własny koszt
      2. Paczka powrotna na koszt KLIENTA cena 14 PLN

      To żart nie aktualizacja. Procedura aktualizacji jest albo BARDZO skomplikowana i zajmuje z 10 stron A4 wiec zwykły śmiertelnik nie jest w stanie jej ogarnąć albo jest tak tajna ze pojawienie się informacje o aktualizacji musiała być skutkiem ataku hakerów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Ja na temat tej jakze cudnej firmy nie bede sie wypowiadal od poczatku jakies pol roku axe lte 3 razy w serwisie naprawy odplatne a teraz szwankuje glosnik od muzyki. Firma raczej slabo serwis oooo tragedia!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Na nieszczęscie kupiłem hammer axe m lte z androidem 6.0 telefon to totalna porażka, bateria wytrzymuje zaledwie kilka godzin, wyczytałem że problem występuje w większości tych telefonów odesłałem do serwisu. Pierwszy i ostatni raz kupiłem cokolwiek od myphone. ogólnie nie polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Totalna porażka to mało powiedziane. W telefonie nie działała połowa funkcji. Odesłane po 3 dniach do serwisu. Wrócił po 2 tygodniach. Jest dokładnie tak jak było. Pierwszy i ostatni raz napewno kontaktu z tą cudowną firmą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Telefon to jedna wielka porażka.Rano odłączona ładowarka , o 19.00 pada bateria .Wi fi używane sporadycznie , lokalizacja wyłączona , kilka krótkich rozmów …Nie kupujcie tego badziewia !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Chciałem wesprzeć polską firmę. Kupiłem Hammer Axe Lte. Nie powiem, przez dwa tygodnie byłem całkiem zadowolony, ale potem się zaczęło…
      Najpierw wyświetlacz w moim pancernym telefonie się wylał (bez uszkodzeń mechanicznych). Kiedy wrócił z naprawy nie działał mikrofon więc odesłałem go do serwisu po raz drugi. Kiedy go odebrałem mikrofon wciąż nie działał więc trafił do serwisu po raz trzeci, plus napisałem rękojmię o wydanie nowego egzemplarza. Reklamacja nie została uznana. Odebrałem telefon z naprawionym głośnikiem. Po upływie trzech tygodni nie działa lokalizacja i pada głośnik zewnętrzny…
      A teraz czytam, że stracę gwarancję jeżeli chcę mieć nowego androida i muszę go wysłać 600 km do Wrocławia ?
      Szczyt bezczelności. Nigdy więcej nie wydam pieniędzy na ich telefon. Mojego Hammera oddaję siostrzeńcowi, będzie miał konsolkę do grania. Ja lecę kupić jakiegoś Samsunga i mam gdzieś MYPhone tak jak oni mają gdzieś swoich klientów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Po siadałem axe lte 8 miesięcy bardzo solidny telefon działający bez zarzutu,robiłem nim zdjęcia podwodne w Adriatyku używałem jako gps a.By telefon działał dobrze na baterii trzeba wywalić śmieci działające w tle a przede wszystkim wyłączyć aplikację zello przypisana pod przycisk ptt po tym 2 dni użytkowania bez problemu przy oszczędzaniu zdarzało się i 4 dni.Po aktualizacji do androida 6,0 telefon nie do użytku straszny drenaż baterii szybko wróciłem do kit kata telefon odżył.Prawdopodobnie menadżer urządzeń gryzie się z funkcją doze i to powoduje drenaż baterji na androidzie 6,0 nie polecam aktualizacji a telefon jak najbardziej .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Rozczarowałem się totalnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Dajcie spokój reklamują mega bateria mi ledwo od rana do wieczora starcza.
      Przycisk SOS porażka raz działa raz nie . I najlepsze na koniec cały czas wyświetla mi się aktualizuj do wersji 1.013 robię aktualizacje i nic znowu mi się pojawia aktualizuj do wersji 1.0.13 wersja pozostaje cały czas ta sama 1.013. no jak zgłosiłem do mayfona to mi karzą na serwis telefon wysłać ale mam się liczysz utratą wszystkich danych krótko pisząc h.. nie telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Telefon tragiczny. Cały czas wyskakuja aktualizacje. A bateria wytrzymuje 8 godzin gdzie tylko od czasu do czasu rozmawiam przez telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139955

      Nie rozumiem co ludzie wypisują. Mam Axe lte już dwa lata i sprawuje się super. Bez danych komórkowych i WiFi, ale z włączonym bluetooth wytrzymuje ponad dwie doby przy sporej ilości rozmów i SMS. Nie sprawia żadnych problemów.

Viewing 27 reply threads
Reply To: Aktualizacja Hammer AXE LTE do Android 6.0 Marshmallow
Your information: