Jesteś tutaj:---Aero2: zestawienie zgodnych modemów
Aero2: zestawienie zgodnych modemów2011-12-18T14:14:33+01:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny Aero2: zestawienie zgodnych modemów

Viewing 20 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Aero2: zestawienie zgodnych modemów

• stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

Fajnie to teraz opis z jakimi smartfonami , telefonami działa aero2 🙂

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Z pewnością mój modem się nie łapie (mam E156g) ale nie wiem jak to będzie z modem wbudowanym do mojego netbooka Samsung NC110?

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140039

sebi – mogę przyjąć że na Galaxy Tab 10.1 też pójdzie ?

• sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

Aby zdobyc karte aero 2 musimy wykonacz czynnosci 1- pobieramy formularz i wypelniamy go http://aero2.pl/pdfs/Zamowienie_BDI_Aero2_10102011.pdf 2- dokonujemy wplaty 20 pln na konto o numerze: 24 1680 1248 0000 3000 1872 7122 – Depozyt w wysokości 20 zł (kwota obowiązuje od 01 września 2011 r.) – w tytule przelewu podaj – Depozyt – BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw; – 7pln Wpłać na konto o numerze: 74 1680 1248 0000 3000 2077 9227 – opłatę za wysyłkę w wysokości 7 zł (kwota obowiązuje od 01 września 2011 r.) – w tytule przelewu podaj poniższą informację Opłata za wysyłkę karty SIM BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw; 3- wykonujemy kserokopie dowodu osobistego i potwierdzen wplaty 4- caly komplet (formularz kserokopie dowodu osobistegi i potwierdzen wplaty) wysylamy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na adres Aero2 00-660 Warszawa ul. Lwowska 19 z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu” 5-Cierpliwie czekamy na swoja karte. I tyle w temacie cala procedura zajmuje nam kilka minut

• s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

Może to nie miejsce na to ale ruszyła „Lycamobile” i przydałby sie jakiś artykuł który by przyblizył nam nowego operatora

• Anonymous
      Guest

omnia HD smiga az milo.

• Anonymous
      Guest

szukam na stronie Ly ile ważne są doładowania i nie widzę może ktoś napisze albo wrzuci dokładny link 😉 Tak samo nie widzę do pobrania cennika w pdfie. Druga sprawa jak to jest z tą przesyłką darmową którą można zamówić ??

• stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

[b]Dziś zamówiłem , wpłaciłem , wysłałem .:) Jak ktoś nie wie co i jak niech pisze pomogę:)[/b]

• sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

Polecam tez modem-router wifi vodafone R201 dziala bez problemu fotka w mojej galerii

• Anonymous
      Guest

E352 działa z aero czy nie?

• Anonymous
      Guest

Problemy czasem że nie działają modemy można rozwiązać przedłurzaczem USB ok 50 cm, czasem przesunięcie o 10 cm czyni cuda( sprawdziłem na HUAWEJ 180)

• Anonymous
      Guest

siema

kupiłem od tego gościa karte i ok działa, bez wysyłania papierów
      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1587371

• Anonymous
      Guest

Mam modem B150 z oferty Cyfrowego Polsatu. Zadziała on z Aero2?

• Anonymous
      Guest

Dzięki za info 😎

• Anonymous
      Guest

Dzień dobry mam pytanie dotyczące modemu z orange E1752 otóż takowy posiadam i bezproblemowo łączy się Aero 2 moje pytanie jest następujące czy ten w tej wersji jest zgodny w 100% z aero chodzi mi oto czy nie rozwiążą ze mną umowy z powodu że używam modemu niezgodnego z warunkami umowy. pozdrawiam i liczę na info

• Anonymous
      Guest

Sierra Wireless Compass 888 jest zarówno na liście modemów zgodnych i niezgodnych z Aero2

• Anonymous
      Guest

Witam. Mam problem z instalacją modemu Nokia CS-15. Tzn. instaluje się ale dioda miga ciągle na czerwono i nie można połączyć się z internetem. Zgodnie z mapą zasięgu aero2 czy polsatu zasięg jest b. dobry. czy ktoś może wie co jest przyczyną? Z góry dzięki.

• telejanek
      Member
      Liczba postów: 3

pomocne zestawienie, może niektóre info jest nieaktualne, ale mimo wszystko przydatne.

• Anonymous
      Guest

AnyData ADU-770 dziala z areo tylko ten z orange 🙂

• Anonymous
      Guest

Modem Huawei E800 jak najbardziej działa z Aero2
      trzeba tylko wgrać mu nowy firmware i dashboard ze strony
      ht tp://ito nics.blo gsp ot.co m/20 13/05/u nlo ck-hu aw ei-e 800.h tml# .VM VA ei5H BKo
      bez spacji
      działa wszystko bardzo dobrze

Viewing 20 reply threads
Reply To: Aero2: zestawienie zgodnych modemów
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile