Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Actina Cerberus P6805 – internet z sieci energetycznej

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zazwyczaj, aby rozprowadzić sygnał sieci bezprzewodowej po całym naszym mieszkaniu używamy zwykłego routera Wi-Fi. Często jednak z powodu zakłóceń bądź dużych odległości pomiędzy pomieszczeniami brakuje nam zasięgu w miejscach odległych od routera. W takich sytuacjach rozwiązaniem jest zastosowanie repeatera, który zwiększy zasięg danej sieci.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Actina Cerberus P6805 – internet z sieci energetycznej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Jeśli to możliwe proszę o szybką odpowiedź. Po wpisaniu adresu strony //re.pentagram.eu/ moim oczom ukazuje się informacja, że taka strona nie istnieje. Dlaczego i jak to rozwiązać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      mam ten sam problem. Raz zadzialal ale juz sie strona nie otwiera

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      witam

      No ja też mam ten problem, ze z sieci PENTAGRAM nie mam neta, a jak połączę się przez swoja normalną sieć to nie ma takiej strony/domeny. nie znam się na tym, a z tej instrukcji robe i nic.
      Może ktos w dosć dokładny sposób objaśnić???
      Z góry Wielkie dzieki 🙂 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Miałem ten sam problem.Niestety strona nie otwiera się ale można skonfigurować wzmacniacz przez domenę 192.168.1.100. Ze strony serwisu dostałem taką odpowiedź:
      Szanowni Państwo,

      poniżej jak skonfigurować wzmaczniacz P6805:

      1. Odłącz wszystkie urządzenia (routery)

      2. Podłącz wzmacniacz do gniazdka

      3. Podłącz kablem sieciowym wzmacniacz do komputera

      4. Włącz wzmacniacz przyciskiem na środku (power)

      5. Wchodzimy na stronę konfiguracji: re.pentagram.eu hasło: pentgram (dodatkowa domena: 192.168.1.100)

      6. Wchodzimy w zakładkę wireless (wireless security) i tam ustawiamy nazwę sieci jaka ma być oraz czy sieć ma być zabezpieczona hasłem (wireless security setup)

      select SSD: nazwa sieci (klient nazywa swoją sieć)

      security mode: WPA2 – PSK

      security key: wpisz swoje hasło

      Zapisz zmiany klikając 'save’

      7. Wchodzimy w zakładkę Wizard

      8. Podłączamy nasz router, jak się on uruchomi finalnie to klikamy w tej zakładce na open skan, zacznie wyszukiwać dostępne sieci

      9. W dodatkowym oknie wybierz sieć bezprzewodową z którą chcesz się połączyć, następnie potwierdź klikając ok

      10. W pozycji „security key” proszę wpisać hasła routera z którym chcę się połączyć

      11. Kliknij save ,aby zastosowac zmiany.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      czy komuś udało sie połaczyć? wpisuję http://www.re.pentagram.eu i pokazuje sie jakas strona
      http://www.domainprofi.de/en/, natomiast jak wchodzę poprzez nieaktywny jeszcze repiter to oczywicie nie mogę no bo jest nieakywny, co robić, jestem laikiem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Dzisiaj spotkałam się z tym samym problemem , i oto co następuje nie połączyło mnie z żadnym adresem podanym w instrukcji natomiast po wyszukaniu szczegółów połączenia odnalazło adres drogi( główny dns) czyli 192.168.1.4 i dopiero na tym adresie udało mi się zalogować do urządzenia 🙂 Dalej poszło z górki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Proszę osoby , które mają pojęcie o komputerach aby pisały więcej szczegółów bo takie wpisy: „Miałem ten sam problem.Niestety strona nie otwiera się ale można skonfigurować wzmacniacz przez domenę 192.168.1.100″nie pomagają gdyż osoby nie mające wiedzy komuterowej czytają to jak wiadomość , a nie co należy zrobić aby naprawić problem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Tutina napisz proszę krok po kroku co robiłeś może wtedy pomoże to innym. Zacznij od tego , że podłączyłeś wzmacniacz sygnalu do gniazdka sieciowego 220 V i tak dalej co robiłeś. Z góry dzięki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      LINK DO FILMU INSTRUKTAŻOWEGO

      MODEL TROSZKĘ INNY ALE ZASADA TA SAMA
      MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGŁAM 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Kluczowe jest rozłączenie się z obecną siecią. Czyli rozłączamy się z netem, podłączamy to ustrojstwo kablem i po ok 20 sekundach wpisujemy w przeglądarkę http://re.pentagram.eu.
      Podaję link do instrukcji na you tube.

      Mnie pomógł:)
      Wtedy pojawi się okienko z hasłem. Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Witam mam problem urządzanie przestało działać. Nie działa restart świecą wszystkie diody a dioda LAN ciagle mryga pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Wyjasnienie. Jesli komus domena eu.pentagram… nie dziala oraz adres 192.168.1.100 rowniez to polecam najpierw polaczyc sie przez wifi ze zwmacniaczem!!! (Domyslnie adrez wifi to pentagram , brak chasla) nastepnie po polaczeniu ze zwmacniaczem routera wpisujemy adres ip. Jako adres strony internetowej w przegladarce. Pojawi sie automatycznie dzialajaca domena eu.pentagram… ps.domyslne haslo do routera to „pentagram” powodzenia.
      Ps2: radze zresetowac urzadzenie przed powyzszymi czynnosciami

Viewing 12 reply threads
Reply To: Actina Cerberus P6805 – internet z sieci energetycznej
Your information: