Jesteś tutaj:---Acer Polska: średni czas naprawy wynosi 2,5 dnia
Acer Polska: średni czas naprawy wynosi 2,5 dnia2012-09-27T07:57:56+02:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Acer Polska: średni czas naprawy wynosi 2,5 dnia

Viewing 10 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Acer Polska: średni czas naprawy wynosi 2,5 dnia

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140040

To i tak szybko jak na taniość tego producenta. U innych, droższych, bardziej markowych i poważanych trwa to znacznie dłużej.

• Anonymous
      Guest

Jedyny problem to wysoka awaryjność produktów Acer. A serwis laptopów jest w Czechach

• Anonymous
      Guest

tak często sie psują, że już mają wprawę 😀

• Anonymous
      Guest

m i elok piszą bzdury bo pewnie ich kontakt z marką acer jest żaden. Zajmowałem się sprzedażą sprzętu komputerowego przez 2 lata i acer z całą pewnością nie należy do awaryjnego sprzętu. Znacznie więcej awarii notowaliśmy w sprzęcie Toshiba i Asus. Obie firmy korzystają z zewnętrznych serwisów i często zdarzały się sytuacje: wydłużenia okresu naprawy oraz zwrot sprzętu nienaprawionego. Sam korzystam z dwóch laptopów firmy acer. Jeden z nich uległ awarii po około roku użytkowania – serwis błyskawiczny – naprawa i zwrot komputera w tym samym tygodniu (kurier zabiera i przywozi sprzęt) (elok – Czechy nie leżą na końcu Świata). Jeden z komputerów jest użytkowany regularnie przez 5 a drugi przez 6 lat! Następnym razem pewnie znowu wybiorę sprzęt firmy acer. Własny serwis to doskonałe rozwiązanie!

• Anonymous
      Guest

Bartku pracowałem w Media Markt na komputerach, miałem dobry kontakt z media serwis, więc mój kontakt z marko acer nie był żaden. Na kilkadziesiąt sztuk kilkanaście wracało już po pierwszym kwartale na serwis.

• Anonymous
      Guest

ja odeslalem sprzet 2.09 a dzis jest 04.10 i nawet nie maja plyty glownej na wymiane. dodam ze sprzet mialem 2 tyg praktycznie nie uzywany poniewaz kupilem go na wyjazd za granice uzywalem jakies 3 godziny i na koniec sprawdzilem navi po tym juz padl i nie wstal tablet acer iconia tab sprzet za 2.500 popsul sie bez przyczyny i serwis ma go dluzej niz ja go widziaLEM NA oczy.ktos mi wyjasni ile acer moze tak ciąć w chu** bo to jak dla mnie przegiecie pałey tym bardziej ze albo nie odpisuja na meile albo graja na zwloke np pisali mi ze w zeszla srode naprawia potem ze na poczatku tygodia i cisza dodam ze miala byc naprawa priorytetowa podobno maja magazyn i mase czesci 🙂 wlasnie widze kpina nic wiecej

• Anonymous
      Guest

Acer Iconia,oddany do naprawy gwarancyjnej 3 lutego i do dziś żadnej informacji.Tablet padł całkowicie po miesiącu.Nie można go włączyć.Wspomnę że już po dwóch tygodniach nie działał automatyczny obrót ekranu.Nigdy nawet się nie zbliże do acera

• Anonymous
      Guest

Acer to banda złodziei ! Wymieniają części na używane. Dysk który wsadzili mi do laptopa ma przechodzone 2300 godzin! Serwis raz odesłał laptopa jako naprawionego, a wrócił z tą samą usterką ponieważ niekompetentny pracownik idiota nie przetestował tego gówna! Nie polecam acera!

• Anonymous
      Guest

żarty jakieś, 2,5 miesiąca nasz laptop był w naprawie, tragedia, nigdy więcej.

• Anonymous
      Guest

leci 3 tydzień a właśnie otrzymałem info że będzie jeszcze 5 dni roboczych

Viewing 10 reply threads
Reply To: Acer Polska: średni czas naprawy wynosi 2,5 dnia
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile