Jesteś tutaj:---50 tys. zł wciąż czeka na właściciela
50 tys. zł wciąż czeka na właściciela2011-11-19T08:06:38+01:00

Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie 50 tys. zł wciąż czeka na właściciela

Viewing 4 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Zostało niewiele czasu, by starać się o główną nagrodę w trwającym konkursie Plusa. Do wygrania jest 50 tys. zł i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs trwa do końca listopada.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: 50 tys. zł wciąż czeka na właściciela

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140036

   wielka ściema i łupienie abonenta.K54S

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   NAWOŁYWANIE NAIWNYCH do udziału w takich loteriach, gdzie ZERO KONTROLI NAD RZETELNOŚCIĄ oraz FULL MOŻLIWOŚCI KANTÓW przez organizatora POWINNO BYĆ USTAWOWO ZABRONIONE, jak też i prawo do przeprowadzania czegoś takiego. Skoro teoretyczna możliwość matactwa istnieje nawet w takim dajmy na to oficjalnie nadzorowanym LOTTO, gdzie jest FULL KONTROLA SPOŁECZNA i WGLĄD, bo 'komisja komisję i notariusz notariusza’ sprawdza, a losowania maszyną losującą widocznymi kulami transmituje telewizja, to co powiedzieć o losowaniach spośród doładowań czy nadesłanych SMS-ów 😀 Jedynie ŻAL ŁATWOWIERNYCH i ze względu na ich dobro POWINNO SIĘ TEGO ZABRONIĆ w pokątnych loteriach, co nie jest robione z podobnym stopniem jawności jak Lotek.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140036

   plus zawsze wkręca klientów w różne lipne loterie ( i przychodzący spam smsowy ) ( przy promocje taj jak np. czasoumilacz ( każdy nowy abonent miał na 30 dni domyślnie włączona usługę po 30 dniach bez ostrzeżenia była płatna 2 zł) czy różne konkursy.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140036

   Sami się wzajemnie negatywnie nakręcacie!!! Loteria – jak loteria, musi spełnić przepisy prawa aby ją dopuścili do gry!!!

Viewing 4 reply threads
Reply To: 50 tys. zł wciąż czeka na właściciela
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile