Jesteś tutaj:---4 Powody dla których powinieneś mieć zestaw konferencyjny

4 Powody dla których powinieneś mieć zestaw konferencyjny2016-09-29T07:58:52+01:00

Start Forum Operatorzy VOIP 4 Powody dla których powinieneś mieć zestaw konferencyjny

  • Autor
    Wpisy
  • Kruger007
    Członek
    Liczba postów: 14

    4 POWODY, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ MIEĆ ZESTAW KONFERENCYJNY

    [b]Twoja firma ma wiele oddziałów w różnych miastach? Wydajesz bajońskie sumy na organizację konferencji i delegacji? Masz już dość pokonywania znacznych odległości tylko po to, żeby móc porozumieć się z innym oddziałem na temat skomplikowanego projektu? Zestaw konferencyjny może znacznie ułatwić pracę i obniżyć koszty.[/b]

    Czasem „zwykła” rozmowa telefoniczna to za mało, aby dokonać ważnych ustaleń. Coraz więcej firm decyduje się na zakup telefonu konferencyjnego lub zestawu wideokonferencyjnego. Konferencje online pomogą sprostać zadaniom, jakie stawiają przed nami współczesne potrzeby rynkowe. Stworzysz komfortowe warunki do rozmowy w świetnej jakości, a co najważniejsze – nie musisz ruszać się z biura.

    [img]https://www.voip24sklep.pl/public/assets/konf_4.JPG[/img]
    [b]
    Niższe koszty[/b] – ta jednorazowa inwestycja pozwala na ograniczenie wydatków związanych z wyjazdami. Podróż, hotel, wyżywienie, niespodziewane problemy techniczne… kto dużo podróżuje, zna to z pewnością. Nie potrzebujesz już być nieustannie w delegacjach by spotykać się ze swoimi klientami czy partnerami biznesowymi.

    [b]Oszczędność czasu[/b] – wyjazd, powrót, czas na zaplanowanie szczegółów, znalezienie miejsca do spania itp. możesz zamienić na czas przejścia do sali konferencyjnej i wybranie numeru. Zamiast pół dnia zajmie to pewnie około 5 min. Oszczędzisz też czas, jaki zajmowało przekazywanie szczegółów kolejnym współpracownikom. Zamiast dzwonić do każdego z osobna zorganizuj konferencję telefoniczną lub wideokonferencję, w trakcie której każdy uczestnik na bieżąco może dopytać o szczegóły, możecie szybko podejmować decyzję.

    [b]Wysoka jakość dźwięku i obrazu[/b] – brak opóźnień, wysoka jakość HD, a nawet możliwość rozmowy „twarzą w twarz” dzięki wideokonferencji. Możesz bez przeszkód rysować schematy na tablicy, przedstawiać wykresy, infografiki. Współpracownicy i klienci mają możliwość zaznajomienia się nie tylko z tym, co masz do powiedzenia ale także z tym, co chcesz pokazać.

    [b]Prosta obsługa[/b] – duże, intuicyjne przyciski, przyjazny dla użytkownika panel telefonu. Zestaw wideokonferencyjny też nie jest tak skomplikowany jak się wydaje. Zazwyczaj składa się z kamery, telefonu, pilota do zdalnego sterowania. Wystarczy dobrze ustawić kamerę i połączyć się z uczestnikami wirtualnego spotkania.

    Tego typu forma biznesowej komunikacji jest coraz częściej spotykana. Nie raz oglądaliśmy jak filmowi bohaterowie komunikują się za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Dlaczego by nie wypróbować tego w swojej firmie?

  • Anonim
    Liczba postów: 0

    Jest drugi prostszy i tańszy sposob – telekonferencja poprzez voipa.
    – Każdy siedzi w swoim biurku – nie potrzeba sali konferencyjnej
    – wystarczcy zwykły aparat lub aplikacja softphone
    – darmowa rezerwacja i udostępnienie pokoju konferencyjnego
    – darmowe rozmowy wewnątrz sieci
    [url]http://www.halonet.pl/telekonferencje/cennik[/url]

    Reklama

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.