Gość
22 grudnia 2017 o 20:05
Liczba postów: 139041
Trzeba być kompletnym cymbałem aby płacić 15 zł za wynajem sprzętu i po umowie go oddać. W Tmobile płaci się 20 zł ale sprzęt po 24 miesiącach przechodzi na moją własność i mogę go sprzedać za 300-400 zł.