Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139027

W sumie niegłupio jednak wrócić do tej karty z Plusa, bo ostatnio bardzo, bardzo dużo rzucają promocji i bonusów na doładowanie. Jak się nie zarejestrowało starej karty, to warto się z Plusem przeprosić.