Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139017

Nju 19 zl+9zl za druga karte za nielimitowane + 1GB dublowany za staz. Albo 29+9zl z 10 GB podwajany za staz. No i na sieci Orange a nie Plusa.