Start › Forum › Odpowiedz na:
I spoko, że nawet Plus szybko z tą promocją wrócił, bo poprzednią przegapiłem, a byłem zainteresowany. Teraz nie ma zmiłuj, trzeba będzie do nich się przejść po pracy.