Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139016

Oglądałem tego Samsunga Galaxy S8/S8+ i muszę stwierdzić, że dla mnie to „zabawka” z duże pieniądze i nigdy bym nie kupił takiego telefonu. Bardziej mi się podobała wcześniejsza linia S6 i S7 tych telefonów.