nie kumam tego. mialem w netii internet i telefon stacjonarny. zrezygnowalem z internetu bo orange dalo swiatlowod w mojej lokalizacji, bezkonkurencyjny w porownaniu z netiowym vdsl do 50 ktory dzialal max 25, ale to pikus. chcialem sobie pozostawic na lini analogowej netii(faktycznie infrastruktura dialog) telefon stacjonarny i dzwonie na infolinie i mowie ze chce najnizszy abonament na telefon a babka mi ze 29.99 ale gole minuty a na necie dla nowych klyentow 100min za 30 i miesiac za 1zl. no i tak walkuje ze chce nowa umowe a oni ze jak nowa umowa to i nowy numer co za cepy se mysle i tak walkowalem ze dali mi za 30,99 telefon mobilny (cena 29,99zł/msc) nielimitowany a jak chce 2gb neta to 5zl miesiecznie. i abonament telefoniczny stacjonarny no limit za 1zł. a ja tylko chcialem analoga za 20miesiecznie. dali by mi 100 min i 6ms za 1zl i by mi pasowalo. nomalo rozwojowa ta netia. a najlepszy maja swiatlowod ktorego nikt nie widzial i niewielu moze testowac. pozdrawiam
Odpowiedz na:2018-01-29T02:11:56+01:00