Start › Forum › Odpowiedz na:
Dzis 2x dzownilem rano do BOK zeby uzyskac jakies informacje …. Czekalem 2x po ok 15 minut…. wszyscy konsultanci zajęci…. Nie dodzownilem sie ….Szkoda.