Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138957

LTE w Play i Tibobail to porażka, mam ten zakres wyłączony bo mi bateria starczała na 2 godziny a telefon myślałem że się stopi tak się nagrzewał. Zwykłe GPRS mi wystarczy. jakoś nie wyszło im z tym LTE. Słaby zasięg w całej Bydgoszczy zwłaszcza na osiedlu Szybowników. Nowe częstotliwości nie załatwia tego, bo większość telefonów nie obsługuje nowych częstotliwości. Oczywiści niskie częstotliwości są wskazane zwłaszcza w dużym zagęszczeniu mieszkańców bo jest mniej szkodliwa. Stare częstotliwości też trzeba modernizować.