Gość
15 marca 2017 o 15:12
Liczba postów: 138970
No i fajnie, nareszcie ministerstwo cyfryzacji coś cyfryzuje, mam nadzieję, że netia się sprawdzi. Swoją droga ciekawe czy faktycznie wypali pomysł połączenia wszystkich szkół? troche ich mamy w naszym pieknym kraju…