Gość
19 grudnia 2016 o 09:55
Liczba postów: 139089
XP, ostro pojechałeś! Kto nie używał XP ten nie wie co stracił i się nie dowie. System marzenie. Najgorsze jest to, że jak sprzęt padnie to na nowym XP już się nie zainstaluje. Oby jak najdłużej byli spece, którzy potrafią wymienić kondensatory przy zasilaczu procesora. Puchną mi co kilka lat.