Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139089

XP, ostro pojechałeś! Kto nie używał XP ten nie wie co stracił i się nie dowie. System marzenie. Najgorsze jest to, że jak sprzęt padnie to na nowym XP już się nie zainstaluje. Oby jak najdłużej byli spece, którzy potrafią wymienić kondensatory przy zasilaczu procesora. Puchną mi co kilka lat.