Jesteś tutaj:----Reply To: Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT4058
Reply To: Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT40582018-01-23T10:11:28+01:00

Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT4058 Reply To: Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT4058

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140038

Stanowczo nie polecam tego wideo-rejestratora. Po około pół roku użytkowania urządzenie rozpada się (dosłownie). Zaobserwowałem sporo defektów lusterka: 1. Obraz psuje się tzn. po 5 m-cach zaobserwowałem że obraz z tylnej kamery jest rozmazany / niewyraźny / nieostry 2. Wideo-rejestrator nagrzewa się dosyć mocno podczas pracy. 3.Urządzenie zawiesza się podczas pracy i nie reaguje na dotyk (wydawane polecenia) 4.Aplikacje wyłączają się samoistnie. (jest problem z ich ponownym załączeniem) 5. Przedni obiektyw wideo-rejestratora poluzował się samoistnie i w związku z tym jest problem aby ustawić go w pożądanej pozycji. (Obiektyw przesuwa się samoistnie) 6. Mocowania wideo-rejestratora które służą do podczepienia wideo-rejestratora do lusterka nie spełniają swojego zadania i zagrażają bezpieczeństwu jazdy. (mocowania do których podczepiona jest oryginalna gumka wypadają z urządzenia samoistnie) (urządzanie stwarza zagrożenie podczas jazdy, gwałtownego hamowania). Mój wideo-rejestrator rozpada się po zaledwie pół roku użytkowania.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile