Jesteś tutaj:----Reply To: Xiaomi Redmi Note- aluminium solidnie chroni komponenty
Reply To: Xiaomi Redmi Note- aluminium solidnie chroni komponenty2018-01-23T10:03:50+01:00

Start Forum Sprzęt Android Xiaomi Redmi Note- aluminium solidnie chroni komponenty Reply To: Xiaomi Redmi Note- aluminium solidnie chroni komponenty

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140072

Mam wersję 3/32 od 2 miesięcy jakoś i jak narazie trudno mi wskazać minusy, bo po prostu jeszcze ich nie wyłapałem, a w swoim zyciu mialem juz mnóstwo telefonów (około 23)
Redmi note 3 chodzi wyśmienicie. Nic nie zamula i działa jak należy. Dużo fajnych dodatków tak jak np kompas, pilot do tv, antywirus itp. Duzym jak dla mnie plusem jest to ze mozna pobierać mnóstwo motywów ktore sa darmowe i nie trzeba miec dodatkowej aplikacji. Motywy zminiaja całkowicie wyglad telefonu a nie tylko ekran główny. Przez co telefon sie szybko nie znudzi. Zdjecia robi piękne przy dobrym świetle. Przy gorszym robi normalne ze tak je nazwe. Fajne w kamerze tez jest slow motion 🙂 ogólnie gorąco polecam. Ja swój kupilem na aliexpress i razem z przesylka dhl (w 5 dni z chin!!) i cłem zapłaciłem 820zl. Wiec za tą cene to rewelacja! Za samsunga o takich parametrach musicie zapłacić około 1700 jak nie więcej. Ogolnie nie cierpie samsunga 🙂
Telefon jak dla mnie 9,4/10

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile