Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

Jakość tej sieci jest właśnie najgorsza ze wszystkich operatorów.Od lat miałem numery w tej sieci i od zawsze nic nie można włączyć i komunikaty usługa chwilowo niedostępna.Kody rzadko kiedy działają,a strona i-boa najgorsza ze wszystkich sieci i też więcej nie działa jak działa.