Gość
5 września 2016 o 19:49
Liczba postów: 139047
Jakość tej sieci jest właśnie najgorsza ze wszystkich operatorów.Od lat miałem numery w tej sieci i od zawsze nic nie można włączyć i komunikaty usługa chwilowo niedostępna.Kody rzadko kiedy działają,a strona i-boa najgorsza ze wszystkich sieci i też więcej nie działa jak działa.