Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138987

mam P9 Lite i to naprawdę dobry sprzęt! akurat nie kupowałem sam, tylko mam abonament xxxx, ale jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to niech korzysta!