Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

no, polskie telekomy biorą sobie takie rzeczy do serca: TM upraszcza abonamenty i rozbudowuje zasieg LTE, a Plus sprzedaje AGD, żeby mieć więcej klientów, nieźle ;P