Jesteś tutaj:----Reply To: Kary związane z rozwiązywania umowy telekomunikacyjnej
Reply To: Kary związane z rozwiązywania umowy telekomunikacyjnej2018-01-29T17:48:44+01:00

Start Forum Inne Nie daj się oszukać Kary związane z rozwiązywania umowy telekomunikacyjnej Reply To: Kary związane z rozwiązywania umowy telekomunikacyjnej

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140072

Naszło mnie ostatnio na zmianę sieci. Telefon miałem w T-Mobile PL na abonament. Sęk w tym, że umowa kończy mi się w grudniu, a mi zachciało się przenieść numer już 1 sierpnia. Przeglądałem aneks do umowy w którym wysokość kar za wcześniejsze zerwanie umowy (zarówno przyznana ulga jak i zobowiązanie niepieniężne za utrzymanie SIM) to „zero” PLN. Wszystko pięknie, tylko nagle przychodzi wezwanie do zapłaty na 104 PLN. Ja się pytam za co? Oczywiście napisałem reklamację, tylko co z tego, skoro infolinia twierdzi, że na pewno kara się należy i według nich nie ważne co jest w aneksie, ważne, że przyslali INFORMACJĘ o maksymalnej wysokości kary, jaka może mnie spotkać. W piśmie wezwania są zaledwie 2 zdania, które niczego nie wyjaśniają. Czuję się co najmniej naciągany…

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile