Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138991

Łezka w oku się kręci:-) Moja pierwsza komórka to czerwiec 1999 i Ericsson GA 628 w Erze. Pamiętny abonament Halo:-)