Jesteś tutaj:----Reply To: myPhone Hammer AXE – pancerny smartfon 3G lub LTE zaanonsowany
Reply To: myPhone Hammer AXE – pancerny smartfon 3G lub LTE zaanonsowany2018-01-23T09:56:04+01:00

Start Forum Sprzęt Android myPhone Hammer AXE – pancerny smartfon 3G lub LTE zaanonsowany Reply To: myPhone Hammer AXE – pancerny smartfon 3G lub LTE zaanonsowany

Jo
Member
Liczba postów: 290

Jejku tyle emocji i komentarzy, z powodu telefonu Marki MyPhone ? Jak by to była jakaś „supermarka” za super cenę … 🙂 Ja już miałem przyjemność (znikomą) mieć telefon tej marki, już się „najadłem” i… dziękuję „postoję” 🙂 podobnie jak z firmą bijącą rekordy sprzedaży na alledrogo tzn. Overmax – kolejna „hitowa” marka – ja już tzw. „frycowe” zapłaciłem obydwu „producentom”, i już więcej na ich pseudo telefony i smartfony wrobić się nie dam, choćbym nie wiem jakie pieśni pochwalne nie były wypisywane (podejrzewam że głównie przez naganiaczy) na tym lub innych forach… 🙂 dwa razy w tą samą „kupę” nie włażę – dziękuję, wszystko w temacie. A jak ktoś szuka prawdy o tych markach telefonów – to znajdzie całe mnóstwo opinii „bardzo zadowolonych” posiadaczy telefonów tych marek na internecie. Na szczęście „klakierzy” nie są w stanie zakrzyczeć i być na wszystkich forach i stronach z opiniami o ich „super produktach”. 🙂

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile