Start › Forum › Odpowiedz na:
Nie no słabo się zachowali. Jak juz się mają porównywać z ofertami to chociaż niech zbiorą kompletne informację ba temat oferty. Dobrze że szybko zareagowali. Ciekawe jak Orange się będzie bronić.