Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139043

A ja zawsze kasę biorę z bankomatu i płacę gotówką. G.. kogo obchodzi co kupuje, gdzie, jaką gazetę i skarpetki.