Start › Forum › Odpowiedz na:
a mama zadowolona juz ponad 2 lat i fotki co chwila przesyła:D Nawet spoko jakość zdjeć. polak lubi pomarudzic wiec sobie katuje forum:D pozdrawiam MAME