Gość
15 marca 2016 o 15:10
Liczba postów: 139086
Najwiekszym problemem TM jest ich NIEWIARYGODNOSC.
Kiedys juz byly „indywidualne oferty” czyli „wepchniemy ci to czego nie uzywasz ale jest fajne”, przez co zamiast taniej, bylo drozej ale „mamy frajera na kolejne 2 lata”.
Przez takie postepowanie spora czesc klientow do nich NIGDY nie wroci.
Poprzednia pudrowali poprzez czerwona lape, ciekawe czy teraz beda kolejne tony pudru czy puder z wazelina 😉