Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138950

No to ciekawa historia. Pewnie się skończy zaskarżeniem decyzji do TK. No ale sam nie wiem, czy nie lepiej byłoby pójść za radą Polkomtela i zbudować jedną wspólną sieć. W końcu tam się na lte znają najlepiej.