Gość
24 września 2015 o 19:17
Liczba postów: 138950
No to ciekawa historia. Pewnie się skończy zaskarżeniem decyzji do TK. No ale sam nie wiem, czy nie lepiej byłoby pójść za radą Polkomtela i zbudować jedną wspólną sieć. W końcu tam się na lte znają najlepiej.