Start › Forum › Odpowiedz na:
Gratulacje. Chociaż można by się kłócić czy to zdjęcie wykonał zwycięzca bo coś mi się wydaje że kiedyś takie zdjęcie widziałem gdzieś w sieci. A myślałem że zdjęcie ma być wykonane dowolnym sprzętem ale przez uczestnika. No nic jeszcze raz Gratki.