Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139075

Dawno nie czytalem tylu bzdur, ale wypocilo to orange polska… ja wiem, ze to nagroda za to, ze nie robia redukcji w Wigilie i Nowy Rok.