Start Forum Odpowiedz na:

Jo
Członek
Liczba postów: 285

Miko – „…telefon na kartę jest u nich bardzo opłacalny..” – chyba sobie „jaja” robisz ?! :), no chyba, że Ci płacą za pisanie takich hymnów pochwalnych do Plusa 😀