Start › Forum › Odpowiedz na:
30% gratis? Nieźle, nieźle. Mam Plus na kartę, więc trochę zaoszczędzę – przy doładowaniu za 50 zł mam 15 zł ekstra. Mam nadzieję, że szybko się nie zakończy.