Start › Forum › Odpowiedz na:
Super sprawa. Tablet w cenie routra 4G 🙂
Ciekawe czy będzie można też robić połączenia głosowe.
Ps. Tablet z 4G jest w cenie różnicy cen tabletów bez/z 4G LTE 😀