Te ramki to rzeczywiście dopiero pójdą jak wejdą do CUPów i znowu trzeba będzie coś sprzedawać w pakiecie tak, aby klient się nie zorientował i znowu okłamywanie i okradanie. Jakość marna, aplikacja się zawiesza, ramka się sama wyłącza, nie włącza się jak powinna i po kilku restartach jakoś działa. Natomiast ostatnim gadżetem pobili te babeczki z pleśnią co kiedyś były – bierzesz takie chińskie cudo i rozpier… rozwala się w rękach na drobne części. Czy ktoś to w ogóle sprawdzał przed zakupem. Nawet jeśli ktoś to dał za darmo to przecież wstyd dawać klientowi. Ja tam wyrzuciłem wszystkie do kosza – żal mi, naprawdę żal. A co do opasek dla dzieci to rzeczywiście mogą być użyteczne, ciekawe tylko czy ten abonament za 4,99 to UP? Fajnie by było, bo słyszałem, że w grudniu najtańszy telefon w UPie będzie za 299zł tak abyśmy nie dostawali tyle prowizji za CUPy.
Odpowiedz na:2018-01-22T01:28:06+01:00