Start › Forum › Rynek › Rozliczenia i płatności › Aero2 i Milmex złożyły oferty w przetargu na częstotliwości 2570-2620 MHz › Odpowiedz na: Aero2 i Milmex złożyły oferty w przetargu na częstotliwości 2570-2620 MHz
Gość
22 października 2014 o 18:36
Liczba postów: 138938
Milmex pewnie teraz tez wystartuje w przetargu na LTE – a od roku nie wyplacaja wynagrodzen pracownikom i nie placa składek!!!!!!!!!!