Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139086

Jak ja się cieszę że u mnie na wiosnę będzie światłowód i uwolnię się od tego „pomarańczowego”. Opcja neo fiber jest u mnie dostępna wprawdzie ale konkurencyjny operator da to samo albo i więcej w niższej cenie.