Gość
17 października 2014 o 12:31
Liczba postów: 139086
Jak ja się cieszę że u mnie na wiosnę będzie światłowód i uwolnię się od tego „pomarańczowego”. Opcja neo fiber jest u mnie dostępna wprawdzie ale konkurencyjny operator da to samo albo i więcej w niższej cenie.