Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139084

A ja X lat siedziałem w Idei a potem w Orange i się wściekałem, bo widziałem jak sie trzej *****y dogadały by cenę utrzymywać i nic nie można było na to poradzić. Aż przyszedł Play, zrobił jedne ruch i kartel padł. I chwała mu (Playowi) za to.