Rzutem na taśmę, Play zmienił ofertę internetową, bo już miałem odejść do Plusa. Teraz muszę sprawdzić co wymyślili aby mnie i innych zatrzymać. Zresztą, nie mieli wyjścia, bo odpływ klientów to katastrofa dla zadłużonego operatora. Przeglądając oferty internetu mobilnego, to beznadziejnie wypada Orange. Zaskoczył T-mobile, duży pakiet za podobną kasę jak u innych, tyle że z dodatkowymi opcjami to już sporo wychodzi. Plus, który jest niby liderem w LTE, zmarnował szanse na opanowanie tego rynku w tym segmencie, bo nie stworzył przez ostatnie dwa lata oferty dla której klienci walili by drzwiami i oknami. Co świadczy o małej fachowości i braku wizji Solorza. Już Joasia nie będzie pisać idiotycznych komentarzy bo została zwolniona. Wracając do Play, to limit 100 giga jest bardzo mały, i dalej trzeba będzie się ograniczać, poza tym przez to nie można mówić o bez limitowym internecie w Play. Czekam na regulaminy, aby dokładnie sprawdzić ofert Play