Jesteś tutaj:----Reply To: Samsung Galaxy SIII z wadą fabryczną Sudden Death?
Reply To: Samsung Galaxy SIII z wadą fabryczną Sudden Death?2018-01-22T07:20:45+01:00

Start Forum Sprzęt Samsung Samsung Galaxy SIII z wadą fabryczną Sudden Death? Reply To: Samsung Galaxy SIII z wadą fabryczną Sudden Death?

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140074

Mam smasunga galaxy s3 kupilam go w ubiegłym roku na początku marca niestety moj telefon zaczął niedawno wariowac i wyłączać się sam któregoś pięknego razu obliczyłam ze w przeciągu godziny wyłączył się 47razy. Postanowiłam oddać swój telefon do serwisu. Naprawiali go ok tygodnia po odbiorze juz rzekomo naprawionego telefonu okazało się ze po wlozeniu mojej karty sim nadal się wyłącza…próbowałam pracować na telefonie bez karty sim w celu sprawdzenia czy to wina telefonu cxy karty telefon dzialal prawidlowo. Wkladalam również inne karty sim i okazało się ze telefon działa prawidłowo szwankowal tylko kiedy w środku byla moja karta SIM!!! Także jeśli ktoś z Was ma podobny problem wymiencie kartę sim może pomoże waszemu telefonowi i ukoi jakże zszarpane nerwy bo ja myślałam ze zacznę brać tabletki na uspokojenie.:-)

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile