Gość
25 maja 2014 o 08:21
Liczba postów: 138984
Jak już ktoś pisał, KRRIT chcą abonamentu, niech zakodują sygnal, i ci co beda chcieli oglądać będą musieli płacić, i tym samym nabijac kabzę p. Braunowi bo on musi zarabiać np. 70 tys./mc, za 5 tys. by chyba zdechł z głodu…