Reply To: Test myPhone NEXT-S: kolorowy smartfon wart uwagi2018-01-28T18:17:52+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test myPhone NEXT-S: kolorowy smartfon wart uwagi Reply To: Test myPhone NEXT-S: kolorowy smartfon wart uwagi

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140032

[quote]Dziękuję za opinię. Niestety jeżeli chodzi o Wi-Fi, to mogę tylko polegać na swoim zestawie z mocnym routerem Asusa, a to jak wiadomo trochę wypacza opinię. W moim przypadku jest dobrze i zasięg 10-metrowy nie sprawia problemu. Na smartfonie spokojnie mogłem serfować w miejscach gdzie tylko mocne marki czyt. urządzenia światowych marek o podobnej specyfikacji miały zasięg. Ale nie wiem jak wygląda w przypadku słabszych routerów. Andrzej [/quote]

kwestia sygnału i zasięgu jaki emituje router to chyba kwesta samego urzadzenia, oraz przeszkód jakie występują na drodze w komunikacji z odbiornikiem,
inaczej bedzie to wyglądać przez ściany nośne, inaczej przez działowe, albo przez strop, czy w starym a nowym budownictwie,
i sam smartphone o dobrym modele wi-fi nie ma tu nic do rzeczy

[quote]btw. cena idzie w dół – na allegro oraz na oficjalnej stronie producenta:
„Rekomendowana cena detaliczna – 649 zł” [/quote]
ceneo juz od dawna oferuje go w tej cenie, ale może teraz jeszcze bardziej potanieje

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile