Gość
3 lutego 2014 o 10:23
Liczba postów: 139089
Nie można spodziewać się szału. Play już się wypstrykał rok temu i nic dobrego nie potrafi wprowadzić. Oferty to bida z nędzą, co najmniej 2 kroki za konkurencją. Będą tradycyjnie robić sztuczny szum i stroić dobrą minę do złej gry. Napompują balona jak to LTE budują ale oczywiście nie wspomni się, że limitowana prędkość nawet do 5Mbps 😀 Głupi tylko na to się złapią. Poza tym nie oczekujmy zbyt wiele od operatora, który jest na krawędzi bankructwa.