Gość
27 stycznia 2014 o 23:39
Liczba postów: 138974
Pewnie Radwańska tak korzysta z Play jak i Wojewódzki (Orange) czy Zebrowski (Plus) 😀 Jak widać dla pieniędzy ludzie nie takie rzeczy powiedzą. Ja też za taką gażę mogę powiedzieć, że przechodzę do Play. Przecież nawet BOK i ich akwizytorzy nie mają telefonów w Play. Celowo sprawdzałem na bilingu, bo wydzwaniają do mnie.