Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138974

Pewnie Radwańska tak korzysta z Play jak i Wojewódzki (Orange) czy Zebrowski (Plus) 😀 Jak widać dla pieniędzy ludzie nie takie rzeczy powiedzą. Ja też za taką gażę mogę powiedzieć, że przechodzę do Play. Przecież nawet BOK i ich akwizytorzy nie mają telefonów w Play. Celowo sprawdzałem na bilingu, bo wydzwaniają do mnie.