Jesteś tutaj:-----Reply To: Reply To: Premiera Nokii Lumii 1320 w Chinach
Reply To: Reply To: Premiera Nokii Lumii 1320 w Chinach2013-12-29T17:42:27+01:00

Start Forum Inne Hydepark Premiera Nokii Lumii 1320 w Chinach Reply To: Premiera Nokii Lumii 1320 w Chinach Reply To: Reply To: Premiera Nokii Lumii 1320 w Chinach

LesH
Participant
Liczba postów: 3914

Po wskazaniu słów tekstu, mówiących co obcięli, biorę na warsztat kwestię tańszych odmian Lumii: seria 1000 to górnopółkowce. Rozpoczęli ją świetnym modelem Lumia 1020. Wkroczenie w tysięczny nr tej serii intuicyjnie sugeruje, iż będą to modele najwyższej klasy. Lumie średniopółkowe – mają prawo i takie być produkowane – powinny pozostać przy numeracji 3-cyfrowej do max 800. Nokia nie bacząc na to wypuszcza model Lumia 1320 z dość rażąco okrojonymi parametrami specyfikacji względem tysięcznych poprzedniczek 1020 oraz 1520, stąd moja – podyktowana logiką – konsternacja i dezaprobata takiej polityki konstrukcyjno-marketingowej koncernu, ponieważ nieodparcie nasuwa się analogia do minionych błędów strategicznych Nokii, polegających na rozłożeniu się sprzedaży koncernu z winy bezmyślnego oszczędzania na funkcjonalności i specyfikacji, o której wspomniałem we wcześniejszym komentarzu. Z racji jej promocji w Imperium Podróbek, zacząłem podejrzewać, iż ta 1320-stka też jest tylko okrojoną chińską podróbką. I to by było na tyle. 😎

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile