Start Forum Odpowiedz na:

Bita-po
Uczestnik
Liczba postów: 1040

Obiektywnie za taką cenę chyba warto kupić jakikolwiek telefon 😉 nawet „jednorazowy” 😉 maluszka też dostaniemy za kilkaset złotych… na chodzie 😛