Jesteś tutaj:----Reply To: Alcatel One Touch Idol X+: phablet z procesorem 8-rdzeniowym
Reply To: Alcatel One Touch Idol X+: phablet z procesorem 8-rdzeniowym2018-01-24T22:18:09+01:00

Start Forum Sprzęt Android Alcatel One Touch Idol X+: phablet z procesorem 8-rdzeniowym Reply To: Alcatel One Touch Idol X+: phablet z procesorem 8-rdzeniowym

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140072

MediaTek oficjalnie zaprezentował swój najnowszy chipset o nazwie MT6592, który jest pierwszym prawdziwym ośmiordzeniowym rozwiązaniem dla urządzeń mobilnych.
W MT6592 znajdziemy zaawansowany 8-rdzeniowy procesor, który ma się charakteryzować wyjątkową równowagą między wydajnością a zużyciem energii.
Najnowszy element rodziny układów MediaTek został zaprojektowany, by zapewnić najlepsze osiągi podczas grania, umożliwić sprawną obsługę wielu aplikacji jednocześnie i wzbogacić korzystanie z internetu na wysokiej jakości smartfonach i tabletach.
Zestaw układów scalonych został wyprodukowany w architekturze 28nm, w której każdy z ośmiu rdzeni Cortex-A7 jest zdolny do pracy w częstlotliwości do 2 GHz.
W jednym układzie znajduje się również 4-rdzeniowy procesor grafiki ARM Mali, który ma zapewnić obsługę rozdzielczości Ultra HD 4K bez zwiększonego obciążania rdzeni CPU oraz gwarantować płynność materiałów wideo dzięki technologii MediaTek Clear Motion. Pierwsze urządzenia wyposażone w MT6592 mają być dostępne jeszcze przed końcem 2013 roku.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile