Gość
23 listopada 2013 o 14:14
Liczba postów: 138956
[quote]drewno dokładnie zgadzam się Tym bardziej chwalą się idealnym zasięgiem i ulepszoną siecią a prawda jest taka że ten zasięg jest co raz to gorszy dużo osób po modernizacjach odczuwa zdecydowany gorszy zasięg a jedni są odcienci od zasięgu na parę miesięcy a rachunki trzeba płacić [/quote]
No to już twoja sprawa, że wybrałeś operatora od NetWorks! zamiast porządnego. Tyle się o tym pisze, z tyloma ludźmi się kłóciłem udowadniając, że NetWorks! to ograniczenia a nie poszerzenia, a ty i tak nic z tego nie zrozumiałeś.